Menu
Opinie
Kontakt
Informacja prawna
MAKAGIGI OPOLE
Pierogi
Naleśniki wytrawne
Naleśniki na słodko
Zupy
Napoje bezalkoholowe
Dodatki
Pierogi
Pierogi z mięsem wieprzowym 8 szt.
26,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pielmieni z mięsem wieprzowym 20 szt.
25,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pierogi z jabłkiem 8 szt.
23,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pierogi z jagodami 8 szt.
23,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pierogi z truskawkami 8 szt.
23,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pierogi z białym serkiem na słodko 8 szt.
23,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Knedle ze śliwkami 5 szt.
23,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pierogi z kurczakiem i pieczarkami 8 szt.
26,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pierogi ze szpinakiem 8 szt.
23,30 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pyzy z mięsem wieprzowym 280 g
24,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pierogi ruskie 8 szt.
22,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Pierogi z kapustą i grzybami 8 szt.
23,30 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśniki wytrawne
Naleśnik hawajski
szynka, kukurydza, ananas, ser żółty, sos
24,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik meksykański
filet drobiowy, kukurydza, fasola, papryka, ser żółty, sos
23,60 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik z szynką
szynka, ser żółty, pieczarki, sos
23,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik ze szpinakiem
szpinak, jajko, ser żółty, sos
22,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik wiejski
kiełbasa z boczkiem, ogórek kiszony, fasola, cebula, ser żółty, sos
23,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik z pieczarkami
ser żółty, pieczarki, sos
18,90 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik Tuna
tuńczyk, ser żółty, papryka, ogórek, cebula, sos
23,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik włoski
salami, pomidor, cebula, ser mozzarella, sos
23,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik węgierski
filet drobiowy, papryka, ogórek, cebula, ser żółty, sos
24,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśniki na słodko
Naleśnik z ananasem
serek biały, ananas
18,90 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik z jagodami
serek biały, jagody
18,90 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik z Nutellą
14,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik z bananem
serek biały, banan, polewa czekoladowa
18,90 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik z dżemem
14,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik z truskawkami
Serek biały, mus z truskawek
18,90 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Naleśnik z serkiem białym
14,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Zupy
Zupa pomidorowa 400 ml
Na wywarze mięsnym, z makaronem
14,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Zupa ogórkowa 400 ml
Wywar warzywny
11,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Rosół z pierożkami pielmieni wieprzowymi 400 ml
23,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Rosół wołowo-drobiowy z domowym makaronem 400 ml
14,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Barszcz czerwony z uszkami 400 ml
21,90 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Zupa pieczarkowa z domowym makaronem 400 ml
14,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Barszcz ukraiński 400 ml
14,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
ŻUrek śląski (na naturalnym zakwasie) z jajkiem 400 ml
14,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Napoje bezalkoholowe
Woda mineralna gazowana 0,5l
3,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Tymbark jabłko-mięta 0,5l
6,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Tymbark jabłko-wiśnia 0,5l
6,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł), 12,00 zł/l, 0,5l
Woda mineralna niegazowana 0,5l
3,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Tymbark jabłko-kiwi 0,5l
6,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł), 12,00 zł/l, 0,5l
Coca-Cola 0,5l
7,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
FuzeTea cytrynowa z czarną herbatą i trawą cytrynową 0,5l
7,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
FuzeTea brzoskwiniowa z czarną herbatą i hibiskusem 0,5l
7,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Barszcz czysty na naturalnym zakwasie
7,50 zł
wliczono kaucję (0,00 zł), 30,00 zł/l, 0,25l
Kwaśne mleko 0,25l
4,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Dodatki
Sos koperkowo-czosnkowy
5,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Sos szpinakowy
5,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Sos meksykański
Ostry
5,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Mus z truskawek
4,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Polewa czekoladowa
4,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
ŚMietana
4,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Sos serowy
5,00 zł
wliczono kaucję (0,00 zł)
Twoje zamówienie
€ 0,00
0
Twoje zamówienie